Kategorie
admin

słowo na koniec stycznia

Koszty utrzymania.

Szczegóły dotyczące kosztów utrzymania, terminów, kont bankowych itp. znajdują się na niedawno otwartym piekielnym wiki pod adresem https://wiki.hell.pl/admin:utrzymanie. Wiki wymaga zalogowania kontem i hasłem do hell; połączenie jest szyfrowane. Jeśli hasło nie działa, proszę o kontakt pocztą elektroniczną na baran+admin AT hell.pl lub jabberem na baran AT hell.pl.

Ponieważ nie udało mi się dotrzeć do wszystkich użytkowników hell, termin decyzji o zamknięciu lub pozostawieniu działającego konta na hell przesuwamy na koniec lutego 2011.

Adresy kontaktowe.

Proszę o przesłanie na adres baran+admin AT hell.pl danych kontaktowych użytkowników – tak, żebyśmy mogli się skontaktować ze wszystkimi nawet w sytuacji niedostępności usług na hell. Preferowany zestaw to adres e-mail + telefon, ale sam adres e-mail powinien być wystarczający. Dane nie są i nie będą udostępniane osobom nie związanym z hell.

wiki.hell.pl

Pod powyższym adresem uruchomiliśmy serwis, w którym powoli dokumentujemy wszystkie usługi dostępne na hell. Serwis wymaga połączenia szyfrowanego i zalogowania się przy użyciu hellowej nazwy użytkownika i hasła.

Leave a Reply