Kategorie
admin

słowo na koniec stycznia

Koszty utrzymania.

Szczegóły dotyczące kosztów utrzymania, terminów, kont bankowych itp. znajdują się na niedawno otwartym piekielnym wiki pod adresem https://wiki.hell.pl/admin:utrzymanie. Wiki wymaga zalogowania kontem i hasłem do hell; połączenie jest szyfrowane. Jeśli hasło nie działa, proszę o kontakt pocztą elektroniczną na baran+admin AT hell.pl lub jabberem na baran AT hell.pl.

Ponieważ nie udało mi się dotrzeć do wszystkich użytkowników hell, termin decyzji o zamknięciu lub pozostawieniu działającego konta na hell przesuwamy na koniec lutego 2011.

Adresy kontaktowe.

Proszę o przesłanie na adres baran+admin AT hell.pl danych kontaktowych użytkowników – tak, żebyśmy mogli się skontaktować ze wszystkimi nawet w sytuacji niedostępności usług na hell. Preferowany zestaw to adres e-mail + telefon, ale sam adres e-mail powinien być wystarczający. Dane nie są i nie będą udostępniane osobom nie związanym z hell.

wiki.hell.pl

Pod powyższym adresem uruchomiliśmy serwis, w którym powoli dokumentujemy wszystkie usługi dostępne na hell. Serwis wymaga połączenia szyfrowanego i zalogowania się przy użyciu hellowej nazwy użytkownika i hasła.

Kategorie
admin

Facebook

Jeśli udało nam się skonfigurować wszystko poprawnie, blog informacyjny hell powinien teraz rozpowszechniać swoje miazmaty także na Facebooku.

Co zrobić, pokusa była zbyt silna.

Kategorie
admin

Przerwa serwisowa: 8.01.2011, 0:00 – 0:30 GMT

W nocy z piątku na sobotę (o północy czasu GMT czyli o pierwszej czasu środkowoeuropejskiego) nastąpi restart limbo.hell.pl, a co za tym idzie wszystkich hostowanych maszyn wirtualnych (inferno, genie, vault i quiston); powodem restartu są:

  • instalacja nowszej wersji jądra systemu operacyjnego
  • wymagające restartu zmiany w konfiguracji maszyn wirtualnych (głównie zmiana rozmiarów dostępnej przestrzeni dyskowej).